cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Чёрные флаги и ветряные мельницы / Knygos

Uraganas „Katrina“ buvo pražūtingiausias uraganas JAV istorijoje, tačiau tik nedaugelis iš mūsų supranta, ką iš tikrųjų turėjo ištverti Naujojo Orleano įlankos pakrantės žmonės.

Valstybinė mašina parodė savo nesėkmę, palikdama žmones mirti užlietuose namuose, mirti nuo bado ir ligų; prasidėjo nekontroliuojamas policijos smurtas ir ginkluotas rasistinis teroras.

Scott Crow, rizikuodamas išvyko į draudžiamąją zoną gelbėti savo draugo ir pamates nelaimės ištiktus žmones, pasiliko.

Pasinaudojęs savo žiniomis, praktine patirtimi ir ryšiais su rūpestingais žmonėmis visoje šalyje, Scottas ir jo bendražygiai sugebėjo sukurti "Common Ground Collective". Kartu su vietos gyventojais jie gydė ir maitino aukas, valė griuvėsius ir padėjo žmonėms išgelbėti namus.

Šis ryškus, asmeninis pasakojimas vaizduoja radikalios ideologijos ir pragmatiškų veiksmų sankirtą ir įamžina bendruomenės pastangas idealus paversti apčiuopiamais rezultatais. Pasipriešinimas abejingumui, vilties atkūrimas žlugimo metu ir nepriklausomybė nuo vyriausybinių subjektų iškyla kaip nuolatinės temos šiame kvietime aktyviai veikti, parodant, ką gali padaryti ryžtingi asmenys ekstremaliomis aplinkybėmis.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Autorius: Scott Crow
Metai: 2017
Kalba: Rusų
Puslapiai: 312
Kategorija: aktyvizmas, nelaimės, praktika, saviorganizacija
Leidėjas: ‎Радикальная теория и практика
7.00€