cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Власть и тело. Мария Рахманинова / Knygos

APIBŪDINIMAS - Knygoje nagrinėjama galios problema ir nuosekliai nustatoma universali procedūra, kuria ji grindžiama ir leidžianti ją pastebėti įvairiuose kontekstuose. Kaip teorinis pagrindas čia pasitelkiama kūno problema, kuri istoriškai lydėjo visus diskursus apie valdžią, suvokiant ją iš kritinės perspektyvos.

Šis tarpdisciplininis tyrimas buvo atliktas naudojant plačią istorinę, estetinę ir teorinę medžiagą, įskaitant šaltinius, kurie anksčiau nebuvo žinomi rusakalbėje erdvėje arba niekada nebuvo svarstomi iš siūlomų pozicijų.
Socialinės ir politinės istorijos įvykiai ir jos meninis atspindys kine, prozoje ir poezijoje, viduramžių teologijoje ir protesto judėjimuose, religiniame sektantizme ir lyčių teorijoje, kontrkultūroje ir dekolonijinėje perspektyvoje, gyvūnų egzistencinis statusas ir mokslo bei technologijų pažangos trajektorija – viskas. tai yra horizontas, kuriame kuriama filosofinė knygos „Jėga ir kūnas“ koncepcija.

Knyga parengta remiantis Marijos Rakhmaninovos daktaro disertacija „Nuo galios epistemologijos iki kūno ontologijos: socialinė-filosofinė analizė“.

‎PAPILDOMA INFORMACIJA
Autorius: Maria Rahmaninova
Metai: 2022
Kalba: Rusų
Puslapiai: 455
Kategorija:  filosofija
9.00€