cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Настольная книга по консенсусу / Knygos

Gyvenime nuolat susiduriame su būtinybe priimti kolektyvinius sprendimus: ar tai būtų atostogų kartu planavimas, gimtadienio šventimas, šiukšlių išvežimo akcija ar geležinkelio blokada. Šioje knygoje rasite išsamias gaires, kaip priimti sprendimus bendru sutarimu, kai atsižvelgiama į kiekvieno dalyvaujančio grupės nario nuomonę ir niekam neturi vadovauti dauguma. Autoriai svarsto bendras kolektyvinių sprendimų priėmimo problemas, siūlo galimus jų šalinimo sprendimus, duoda praktinių patarimų, kaip pagerinti posėdžių, tarp jų ir virtualių, efektyvumą, detaliai aprašo atstovų tarybos modelį ir greitą konsensuso procesą.

Atsižvelgiant į tai, kad daugelis svarbių sprendimų šiuolaikiniame pasaulyje priimami nepaisant mūsų nuomonės, paskutinis knygos skyrius, skirtas visuomenei pertvarkyti taip, kad būtų užtikrintas kuo visapusiškas kiekvieno planetos gyventojo dalyvavimas kuriant kolektyvinę veiklą. sprendimus ir jų įgyvendinimą, ypač domina.

Nesvarbu, ar esate susipažinę su konsensusu, ar pirmą kartą apie jį girdite, ar manote, kad tai geriausias būdas priimti sprendimus, ar vis tiek negalite jo naudoti savo grupėje, ši knyga skirta jums.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Autorius: Seeds for Change
Metai: 2021
Kalba: Rusų
Puslapiai: 248
Kategorija: 
6.00€