cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Анархические письма. Пётр Рябов / Knygos

APIBŪDINIMAS - „Anarchistų laiškai“ – tai keturių straipsnių ciklas, 1996–2002 metais parašytas istoriko, filosofo, publicisto ir anarchistinio judėjimo aktyvisto Piotro Riabovo.

Laisva, nuoširdžia ir nuoširdžia eseistine maniera parašyti „Anarchistų laiškai“ skirti žmonėms, neabejingiems tokiems esminiams pasaulėžiūriniams klausimams kaip išeities iš visapusės žmonijos civilizacijos krizės ieškojimas, laisvės ir prasmės ieškojimas. vartotojiška masinė visuomenė, revoliucinės alternatyvos esamai pasaulio tvarkai priimtinumas ir asmeninės strategijos, kaip pasipriešinti nežmoniškam pasauliui, formulavimas. Autoriaus „pašnekovai“ – Aleksejus Borovojus, Martinas Buberis, Nikolajus Berdiajevas, Maxas Stirneris, Sorenas Kierkegaardas, Martinas Heideggeris, Michailas Bakuninas, Friedrichas Nietzsche, Sokratas, Lao Tzu, Jeanas Paulis Sartre'as, Paulas Feyerabendas, Herbertas Marcuse, Plotinas, Erichas Fromas. Nikolajus Michailovskis, Albertas Camus, Immanuelis Kantas, Blaise'as Pascalis, Walteris Benjaminas, Aleksandras Herzenas ir daugelis kitų, kurių mintys išlieka aktualios ir šiandien; jų balsai įpinti į Laiškų rašytojo pradėtą ​​dialogą su amžininkais.

Asmeninio likimo ir socialinės padėties ryšys, individo egzistencinės problemos ir mirtinos visuomenės ligos – pagrindinė nedidelės, bet ryškios ir turtingos Piotro Riabovo knygos tema.

Piotras Vladimirovičius Ryabovas – filosofijos mokslų kandidatas, Maskvos valstybinio pedagoginio universiteto Filosofijos katedros docentas. Istorikas, filosofas, publicistas, anarchizmo istorijos ir filosofijos tyrinėtojas. Nuo 1987 m. jis yra anarchistinio judėjimo aktyvistas. Daugiau nei 200 kūrinių, įskaitant tris knygas, apie istoriją ir filosofiją, filosofinę antropologiją, socialinės minties istoriją, rusų filosofijos istoriją ir antikinę kultūrą autorius.

Pagrindinės refleksijos ir tyrimo problemos P.V. Ryabova - egzistencinės problemos šiuolaikinėje kultūroje ir išsivadavimo judėjimo istorijoje.

‎PAPILDOMA INFORMACIJA
Autorius: Petr Riabov 
Metai: 2013
Kalba: Rusų
Puslapiai: 182
Kategorija: anarhizmas, filosofija, 
Leidėjas: ‎Радикальная теория и практика
6.00€