cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Barabbas, du f​ö​rtappade - Discussions on Existentialism / LP

APIBŪDINIMAS - Po kelerių metų gastrolių, rašymo, įrašų ir viso kito švedų Barabbas, du förtappade išleido savo debiutinį pilną albumą "Discussions on Existencialism". Įrašas aiškiai rodo įtaką ankstesniems grupės kūriniams – debiutiniam EP „Discourse“ (2017) ir split leidimui su vokiečių Кальк (Kalk) (2020). Tačiau "Discussions on Existencialism" taip pat rodo grupės pažangą, apimančią sudėtingesnes melodijas ir dainų kūrimą, išlaikant pasikartojančius jausmų pliūpsnius, pastebėtus ankstesniuose leidiniuose.

Šio įrašo tekstai išsiplėtė nuo įprasto anglų kalbos vartojimo iki dainų švedų ir rusų kalbomis. Diskusijose apie egzistencializmą yra temų apie susvetimėjimą kapitalizmo miestuose, mirtį, politinę apatiją ir alinantį bendravimą bei santykius. Muzika atitinka rėkiantį ir dažnai aukštą vokalą, nes yra pagrįsta screamo, emoviolence, postroko ir noise rock.

Perklausyti: Bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: emoviolence,  screamo, post rock
Metai: 2023
Šalis: Švedija
Leidėjas: PASIDARYK PATS records, ‎Dingleberry records and distribution, No Heroes Records, Jean Scene Creamers, Entes Anomicos, Fresh Outbreak Records, Salto Mortale Music
17.00€