Basement – Beside Myself / CD
APIBŪDINIMAS - Beside Myself trečiasis Basement albumas, kuriame grupė pereina prie brandesnio, labiau alternatyvaus roko skambesio, išlaikydama emocinę įtampą ir melancholišką melodiją, būdingą jų ankstyvajam emo/post‑hardcore etapui. Tai švariai įrašytas, atmosferiškas ir labai vientisas albumas, kuriame aiškiai girdėti 90‑ųjų alternatyvaus roko įtakos.
Fizinis leidimas paprastai pasižymi švariu, minimalistiniu dizainu: švelni spalvų paletė, introspektyvūs vizualai ir pilnas bukletas su dainų tekstais. Tai vienas estetiškiausių Basement leidinių, dažnai vertinamas kolekcininkų dėl kokybiško spaudos ir pakuotės atlikimo.
Albumą sudaro tokie kūriniai kaip “Disconnect”, “Be Here Now”, “Stigmata”, “Ultraviolet” ir “Reason for Breathing” – tai dainos, kurios geriausiai atspindi grupės perėjimą į brandesnį, emocingą ir melodingą skambesį.
Beside Myself yra vienas stipriausių Basement fizinių leidimų: solidus, vizualiai išbaigtas ir puikiai tinkantis tiek ilgamečiams gerbėjams, tiek naujiems klausytojams, ieškantiems švaraus, emocingo alternatyvaus roko.
Perklausyti: bandcamp
PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: indie punk, emo punk
Metai: 2018
Šalis: Anglija
Leidėjas: Fueled By Ramen, Run For Cover Records
10.00€

