cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Crim ‎– Pare Nostre Que Esteu A L'Infern / CD

APIBŪDINIMAS - „Crim“ yra neabejotinai didžiausia grupė Katalonijoje. Šie nepaprastai talentingi muzikantai pelnė rimtą vietinę šlovę, vėl ir vėl groja tūkstančiams ir rašo galingas dainas, kurios daugeliu atžvilgių skatina klestinčią sceną Šiaurės Ispanijoje – vietoje, kur žmonės labai daug dėmesio skiria savo kultūros ir kalbos palaikymui.

Kaip ir daugelis kitų Europos grupių, būtų labai lengva pasiduoti pramonės ir rinkos spaudimui, rašant ir atliekant dainas anglų (arba šiuo atveju net ispanų) kalba, tačiau ši grupė pasirinko aiškų autentiškumo kelią ir pagarba savo šaknims.
„Crim“ populiarumas už Katalonijos regiono ribų sparčiai augo, nes tas pats autentiškumo jausmas įsilieja į pačią muziką, o jų „be kompromisų“ požiūris į galingų ir patrauklių melodijų rašymą ir atlikimą daugeliu atžvilgių yra universalus ir lengvai skirtas gerbėjams. atpažįstami ir kviečiantys, nepaisant to, kokia kalba jie kalba.
Kiekvienas, kas yra matęs šią grupę gyvai ar girdėjęs du ankstesnius jų albumus, gali patvirtinti, kokia galia ir polėkis kursto šią įspūdingai talentingą laisvai mąstančių muzikantų grupę.
Kaip ir tuos du ankstesnius leidimus, šis naujas albumas parodo žmonėms visame pasaulyje, kad jie yra grupė, į kurią verta atkreipti dėmesį!

Perklausyti: bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: punk rock
Metai: 2018
Šalis: Katalonija
Leidėjas: Contra Records, Pirates Press Records 
8.00€