cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Jimmy Eat World ‎– Damage / CD

APIBŪDINIMAS - Damage yra aštuntasis studijinis amerikiečių indy roko grupės Jimmy Eat World albumas. Jis buvo išleistas 2013 m. birželio 11 d. per RCA ir Exotic Location Recordings. 2011 m. pabaigoje koncertams palaikant „Invented“ (2010) baigiantis, 2012 m. pradžioje grupė pradėjo rašyti naują medžiagą. 2012 m. rugsėjį ir spalį grupė praleido prodiuserio Alaino Johanneso namuose Los Andžele, Kalifornijoje, įrašydama kitą savo albumą su analogu juosta ir Pro įrankiais. 

„I Will Steal You Back“ buvo išleistas kaip pagrindinis singlas 2013 m. balandžio mėn., o Jimmy Eat World kelis kitus mėnesius praleido gastroliuodamas po JAV. Grupė atliko dainas pokalbių laidose, tokiose kaip Jimmy Kimmel Live! ir Konanas. Titulinis takelis „Damage“ buvo išleistas kaip radijo singlas rugpjūtį. Vėliau sekė Jungtinės Karalystės, JAV ir Europos pasirodymai, o iki pasirodymo Redingo ir Lidso festivaliuose.

Po to, kai per pirmąją savaitę buvo parduota 24 000 kopijų, žala pasiekė 14 vietą JAV Billboard 200 sąraše. Jis pateko į 10 geriausių kitų „Billboard“ topų: „Alternative“, „Digital“, „Rock“ ir „Tastemaker Albums“. Jis taip pat pasirodė Australijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir JK. Jis buvo sutiktas palankiai muzikos kritikų, nes daugelis jį laiko maloniu klausymuisi.

Perklausyti: spotify

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: indy, rock, punk
Metai: 2013
Šalis: Amerika
Leidėjas: RCA, Exotic Location Recordings, Sony Music
8.00€