cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

REDSKINS ‎– NEITHER WASHINGTON NOR MOSCOW / 4CD box

APIBŪDINIMAS - Pirmą kartą London Records pakartotinai išleidžia 1986 m. debiutinį albumą – ir vienintelį studijinį albumą – Redskins, Neither Washington Nor Moscow, vinilo ir 4CD Boxset.

Pakartotiniame leidime yra naujos „Redskins“ bosisto Martino Heweso užrašai, o kompaktinių diskų rinkinyje yra 68 puslapių brošiūra su „Hewes“ ir „Redskins“ būgnininko Paulo Hookhamo (kuris 1985 m. pakeitė originalų būgnininką Nicką Kingą) ir žinomų amžininkų, įskaitant Billy, užrašais. Braggas ir Paulas Morley.

Grupę „Redskins“ 1982 m. Jorke įkūrė Chrisas Deanas (vokalas / gitara), Martinas Hewesas (bosas / pritariamasis vokalas) ir Nickas Kingas (būgnai), siekdami „dainuoti kaip The Supremes ir vaikščioti kaip The Clash“. Deanas ir Hewesas buvo Socialistų darbininkų partijos nariai, o politika vadovavo „Redskins“ kuriamai muzikai, o jų sielos kupinose dainose alsuoja teisinga aistra. Šeši kūriniai nei Vašingtone, nei Maskvoje nebuvo išleisti kaip singlai, įskaitant vienintelį grupės Top 40 „Bring It Down! (This Insane Thing) “ir pranašiškasis „Spyris per statulas“. „Redskins“ išsiskyrė 1986 m. pabaigoje, palikdami palikimą ir įtaką, kuri tęsiasi toli už trumpos įrašų karjeros.

4 diskai - 67 gabalai. Pakartotiniame leidime yra naujos „Redskins“ bosisto Martino Heweso irašai, o dėžutėje bus 68 puslapių brošiūra su „Hewes“ ir „Redskins“ būgnininko Paulo Hookhamo (kuris 1985 m. pakeitė pradinį būgnininką Nicką Kingą) ir žinomų amžininkų, įskaitant Billy'į Braggą. ir Paulas Morley. Taip pat nuotraukos, dainų tekstai ir esė.

Perklausyti: youtube

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: punk, soul
Metai: 2022
Šalis: Anglija
Leidėjas: London Music Stream Ltd
30.00€