cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Ireful ‎– The Walls Of Madness / LP

APIBŪDINIMAS - Italija jau daugelį metų yra Europos thrash metalo židinys, greta tokių šalių kaip Vokietija, Graikija ir Ispanija. Ireful groja „Raw Spaghetti Thrash“, kad būtų aiškiau, iš kurios šalies jie kilę, tačiau nepaisant to, kaip kvailai tai skamba, „Walls of Madness“ iš tikrųjų yra velniškai puikus senosios mokyklos „Thrash“ kūrinys.

Skamba kažkas panašaus į Master of Puppets, šis EP taip gerai seka retro Thrash formulę, kad jį būtų galima lengvai supainioti su devintojo dešimtmečio grupėmis. Pati muzika skamba aštriai, kiekvienas iš keturių čia esančių kūrinių yra greitas, sunkus ir žiaurus, o juos visus palaiko mėsingas skambesys, sunkus ir aiškus, labai panašus į Master of Puppets. Tiesą sakant, kuo daugiau klausau, tuo labiau man primena „Metallica“ .

Visi, kurie domisi „Thrash“, turėtų stebėti „Ireful“, o tu gali pradėti tai daryti įsigijęs  „The Walls of Madness“ savo kolekcijon.

Perklausyti: bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: Thrash metal
Metai: 2021
Šalis: Italija
Leidėjas: Pasidaryk Pats Records, Italian Thrash Attack, Impeto Records, Ostia Records, Catábasis Records, Demons Records, Finte Platten, Hecatombe Records, Italian Extreme Underground, Quebranta Records, Let The Bastards Grind, Night Animal Records
11.00€