cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Jaya The Cat ‎– O'Farrell / LP

APIBŪDINIMAS - RING OF FIRE RECORDS pristato neoficialų pirmąjį grupės Jaya The Cat albumą O´Farrell. Įrašyta 1999 m., ir jis buvo išleistas tik praėjus 14 metų. Visos juostos buvo atkurtos ir dabar pirmą kartą visuomenei pristatomos kaip baltos spalvos 180 gramų vinilo ribotas leidimas (500 vienetų), kaip digisleeve CD su vinilo išvaizda ir kaip atsisiųsti.

Kai dainininkas Geoffas rašė albumo dainas, jis gyveno daugiakultūrėje O'Farrell gatvėje San Franciske – iš čia ir kilo albumo pavadinimas. Albume yra tipiškas Jaya The Cat skambesys, tačiau su daugiau pank elementų nei įprastai: iškraipytos gitaros su impulsyviu neįprastu ritmu ir, svarbiausia, Geoffo išskirtiniu šiurkščiu balsu. Kai kurios dainos buvo skirtos albumui „Basment Style“. Svarbiausia yra trys nuostabios Gregory Isaacs dainos „Night Nurse“, Danielio Johnstono „Walking The Cow“ ir „Misunderstood“, kurią išgarsino grupė „Animals“ ir kurią Jaya The Cat pavertė roko ska versija.

Visos albumo nuotraukos buvo padarytos Joseph Szymanski O'Farrell gatvėje ir šalia jos. Szymanski yra fotografas iš San Francisko, daugiausiai dirbdamas su analogiška filmų medžiaga ir tobulindamas savo nuotraukas tamsioje patalpoje, taip pat dėsto San Francisko dailės universiteto akademijoje.

Perklausyti: spotify

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: Ska, reggae, punk
Metai: 2013
Šalis: Amerika, Olandija
Leidėjas: Ring of Fire Records
17.00€