cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Letterbombs - The World Is Cursed​.​.​. / LP

APIBŪDINIMAS - ‎Letterbombs yra suomių emoviolence kvartetas, susikūręs 2020 m. Po kelių splitų ir ep'akų pagaliau grupė pristato savo darbo vaisius – debiutinį pilną albumą „The World Is Cursed…“, kuris yra 18 minučių trukmės kelionė per penkes sielvarto stadijos. Bendradarbiaudama su leidyklomis visame pasaulyje, grupė subūrė tarptautinę leidyklų grupę, kuri visame pasaulyje paskleis šiuos vaistus nuo kančios.
„Letterbombs“ išleido jau nemažai leidinių visame pasaulyje su daugybe žinomu leidyklų, tokių kaip Zegema Beach Records, Larry Records ir No Funeral Records. Grupė taip pat grojo kartu su tokiais screamo atlikėjais kaip Demersal (Danija), Alas (Suomija) ir Young Mountain (Švedija), aktyviai koncertuodama užsienyje ir gimtojoje Suomijoje.
Liepos 15 d. albumą vinilo formatu albumą išleidžiame mes kartu su  šiomis leidyklomis: No Funeral Records (Kanada), Desperate Infant Records (Kinija), Dingleberry records and distribution (Vokietija), Fireflies Fall (Prancūzija), SHOVE records (Italija), Engineer Records (UK),. Taip pat bus galima įsigyti ribotą kasetinę versiją per Semi Collective Records (JAV). Albumo miksavimo darbus atliko ankstesnis grupės būgnininkas, kuris taip pat ir igrojo būgnais šiame įraše, Jussi Pohjanenas, išlikęs ištikimas savo „D.I.Y“ mentalitetui, o albumo suvedimui grupė pasitelkė Steve'ą Roche'ą (Saetia, buvęs „Off Minor“) iš Permanent Hearing Damage. kad sudėtu baigiamąjį štrichą.

Perklausyti: bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: emoviolence, screamo, hardcore
Metai: 2024
Šalis: Suomija
Leidėjas: PASIDARYK PATS records, Dingleberry Records, No Funeral Records, Desperate Infant Records, Fireflies Fall, Shove Records, Engineer Records 

Užsakant nurodykitę kurio varijanto norite, "Marble" ar "Spllater"
18.00€