cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Every Time I Die ‎– Radical / 2xLP

APIBŪDINIMAS - EVERY TIME I DIE yra garsi roko institucija, pasiryžusi palikti chaotišką aistrą ir palaimingą nepasitenkinimą savo įrašuose ir scenoje. Verdančia charizma ir negailestinga energija, Buffalo, NY grupė atlieka ne vieną, o dvi beveik neįmanomas užduotis. Jie išgyveno du dešimtmečius kaip pogrindžio darinys, kuriam buvo brangus spalvingumas už linijų ribų, ir, priešingai nei dauguma karjeros lankų, nuolat tobulėja su kiekvienu iš eilės albumu, kai pradeda kurti. EVERY TIME I DIE sukuria šlovingą hardcore-punk triukšmą. Alchemizuota pietietiško roko ir šiurkščios poezijos, muzika sukasi po sardonišku ir protingu žodžių žaismu, sutvirtindama juos kaip lyderius, o ne pasekėjus.

Devintajame studijiniame grupės albume „Radical“ yra 16 populiariausių kūrinių – EVERY TIME I DIE, įskaitant siautulingus naujus himnus. Jie pristato tai, ką pažinote ir pamilote, o tada nukrypsta į naujus kelius. Teigti, kad „All This And War“, kuriame svečiuojasi Josho Scoginso vokalas iš „The ‘68“, yra absoliutus brutalus sunkumas. Tai priklausomybę sukeliantis smūgis į veidą, kurį norėsite pakartoti. Tada vaikinai nubėga tyrinėti tamsių, niūresnės ir melodingesnės pusės miškų, kuriuose dainuoja „Thing With Feathers“, kuriame groja Andy Hullas iš Mančesterio orkestro.

„Radical“ kiekvienu kūriniu įrodo, kad tai yra jų praeities stiprybių distiliavimas, sušvirkštas nepalenkiamo šėlsmo ir būdingo sarkazmo, žinant – ir įnirtingai kovojantis – apie dabartinę pasaulio situaciją.


Perklausyti: Bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: metalcore, hardcore punk
Metai: 2021
Šalis: Amerika
Leidėjas: ‎Epitaph

32.00€