cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

MACSAT - Turn It Up / LP / CD / Tape

APIBŪDINIMAS - MACSAT buvo oficialiai įkurta 2015 m. Jau po penkių repeticijų grupė sugrojo pirmąjį pasirodymą nedideliame festivalyje Šiaurės Vokietijoje. Nuo tada jie grojo daug klubinių pasirodymų ir festivalių. MACSAT dalijosi daugybe scenų ir užkulisių gėrimų su gerai žinomomis grupėmis. MACSAT muzikinis spektras yra labai didelis dėl unikalių kiekvieno nario talentų. Tai svyruoja nuo reggae iki ska, iki roko ir punk. Vokiečių ir anglų kalbų dainų mišinys padėjo grupei  įsitvirtinti  ir koncertuoti užsienyje. Visi penki muzikantai turi daug sceninės patirties ankstesnėse grupėse, o tai iš karto matyti iš jų energingų gyvų pasirodymų. Grupės muzikantais muzikinio įkvėpimo semesi tokiose grupėse kaip  „Sublime“, „Rancid“, „Jaya The Cat“, „The Clash“ ar „The Mighty Mighty Bosstones“.

„Turn It Up“ yra trečiasis Miunsteryje įsikūrusios grupės MACSAT albumas, kuris, kaip įprasta ir be vargo derina skirtingus muzikinius stilius tarp reggae ir punk, ska ir rock, anglų ir vokiečių kalba. Šį kartą prie MACSAT prisijungė ne kas kitas, o legendinis Lee „Scratch“ Perry, kuris kaip muzikantas ir prodiuseris pagrįstai laikomas viena įtakingiausių reggae, ska ir dub asmenybių. Dainai „Palmanova Calling“ jis įrašė savo spontaniškai improvizuotas partijas Jamaikoje likus vos kelioms savaitėms iki mirties. Tarp kitų atlikėjų yra Vicas Ruggiero (The Slackers), Samas Kingas (Get Dead / Codefandants), Geoffas Lagadecas (Jaya The Cat), Karlas Smithas (The Bar Stool Preachers), Brenna Red (Last Gang) ir Steve'as Jacksonas (The Pietasters). . Be to, albume dalyvauja vokiečių atlikėjai Gunnar Schröder (Dritte Wahl), Michael „Elf“ Mayer (Slime), Andreas „Jackal“ Frank (The Crimson Ghosts) ir Toeppel Butera. Ir bent jau Guido Knollmann (Donots): jis yra ne tik kviestinis dainos „Halb so wild“ dainininkas, bet ir dar šešiose dainose groja gitara.
Albume yra 16 dainų. Kompaktiniame diske, kasetėje yra du papildomi tgabalai tai Neil Youngo klasikinės dainos „Rockin in the Free World“ koverine versija ir 2017 m. MACSAT dainos „Thru the Day“ dub versija. „Turn It Up“ “ vėl buvo įrašytas, sumiksuotas ir masterintas Luna įrašų studijoje Lüdinghausene, Vestfalijoje. Puiki garso inžinieriaus Dieterio Steffano įranga ir didelės žinios kaip visada buvo labai svarbi sąlyga kuriant kitą įdomų albumą.

Grupės vokalistas ir idėjinis lyderis Claas vadovauja įrašų kompanijai Ring Of Fire Records, kuri taip pat  ir leidžia MACSAT muziką. Su 'Turn It Up' albumo išleidime dalyvauja dar keturios leidyklos, tai : Aggrobeat Records (Nyderlandai), Bad Look Records (Lenkija), Pasidaryk Pats Records (Lietuva) ir Lucha Libre Discos (Ekvadoras). Albumą galima įsigyti  vinilo formatu, CD formatu ir kasetės formatu.

Perklausyti: Bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: Ska, punk rock, reggae, rock
Metai: 2023
Šalis: Vokietija
Leidėjas: PASIDARYK PATS records, Ring Of Fire Records,  Aggrobeat Records, Bad Look Records, Lucha Libre Discos
10.00€
Varijantai: