cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Minor Threat ‎– Out Of Step / LP

APIBŪDINIMAS - „Out of Step“ yra vienintelis studijuotas amerikiečių hardcore pankų grupės „Minor Threat“ albumas. 1983 m. Balandžio mėn. Jis buvo išleistas vinilo 45 RPM greičiu per „Dischord Records“. Nors „Out of Step“ kompaktiniame diske buvo išleistas tik ribotais kiekiais, jis buvo perspaustas vinilu dar 2010 m., o visus albumo gabalus galima rasti 1989 m. „Minor Threat“ rinktiniame albume „Complete Discography“.

Jis laikomas elementariu pankroko (ypač hardcore punk) žanro kūriniu ir daugelio kritikų bei žurnalų nurodomas kaip vienas geriausių progresų roko muzikos istorijoje, kuris konkrečiai padėjo formuoti daugelio underground žanrų kelią muzikinės srovės (alternatyvioji muzika). Jo įtaka garsi būsimose grupėse, kurios paskatintų youth crew judėjimą, taip pat kituose žanruose, tokiuose kaip „grunge“, „post-hardcore“, 90-ųjų „skate punk“ ir „thrash metal“, taip pat kuriant Niujorko hardcore muzikos sceną ir estetikos stilių.

Padidėjęs šio albumo dainų sudėtingumas su įmantresniais rifais ir aranžuotėmis yra pagrindinis skiriamasis faktorius, palyginti su ankstesniais grupės įrašais. Boso oktavos išlaiko gitaros linijos dinamiką. Šiam albumui Brianas Bakeris tapo antruoju gitaristu, o Stevenas Hansgenas prisijungė prie boso.

Daugumos dainų žodžiai atspindi savirefleksiją, jaunimo nusivylimą, asmenines problemas ir sunkumus, susijusius su draugyste, priešingai nei pirmųjų „Minor Threat“ įrašų (kuriuose buvo politiškai kritiška žinutė ir priešingai nei vartojant narkotikus).

Perklausyti: Bandcamp

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: hardcore punk 
Metai:
Šalis: Amerika
Leidėjas: Dischord
22.00€