cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Sublime - Sublime / 2xLP

APIBŪDINIMAS - "Sublime" yra trečiasis ir paskutinis studijinis amerikiečių ska punk grupės Sublime albumas. Albumą prodiusavo Paulas Leary ir Davidas Kahne'as, 1996 m. liepos 30 d. JAV išleido „MCA Records“. „Sublime“ 1988 m. Long Byče, Kalifornijoje, įkūrė vokalistas/gitaristas Bradley Nowellas, bosistas Ericas Wilsonas ir būgnininkas Bud Gaugh. Kurdama savo skambesį, trijulė daug gastroliavo nuo pat įkūrimo. Pirmasis jų studijinis leidimas – 40 Oz. to freedom (1992) – kuriame buvo singlas „Date Rape“, kuris Pietų Kalifornijoje sulaukė didelio garso. MCA pasirašė sutartį su grupe ir išplatino antrąjį jų albumą "Robbin' the Hood "1994 m.

Iki to laiko, kai reikėjo įrašyti debiutą pagrindinėje leidykloje, Nowellas kovojo su priklausomybe nuo heroino. „Sublime“ buvo įrašytas per tris mėnesius Ostine, Teksase, per seansus, kuriems būdingas didelis narkotikų vartojimas ir audringi vakarėliai. Albumo muzikiniame stiliuje yra pankroko, regio ir ska elementų, taip pat dancehall, hip hop ir dub muzikos, kurių tempai svyruoja beprotiškai. Nowello lyrinė tema yra susijusi su santykiais, prostitucija, riaušėmis ir priklausomybe. Nowell buvo pašalintas iš įrašo, kai jis buvo baigtas. Nowell mirė nuo heroino perdozavimo 1996 m. gegužę, likus vos dviem mėnesiams iki pagrindinio grupės albumo išleidimo, dėl kurio grupė iširo.

Daugelio hitų singlų, tarp jų „What I Got“, „Santeria“ ir „Wrong Way“, sustiprintas įrašas pasirodė esąs nepaprastai sėkmingas, nepaisant to, kad grupė nebeegzistuoja ir todėl negalėjo reklamuoti albumo per gastroles. Iki dešimtmečio pabaigos Jungtinėse Valstijose buvo parduota daugiau nei penki milijonai jo kopijų ir jis tebėra populiarus kataloginis albumas. Albumas buvo išleistas trečiosios bangos ska piko metu ir išgraviravo Sublime į nuolatinę vietą tarp 1990-ųjų žvaigždžių. Kritinės apžvalgos buvo teigiamos, giriamos Nowell dainų kūrimo sugebėjimai ir albumo muzikinė įvairovė. Nuo to laiko „Sublime“ buvo įtrauktas į vieną geriausiai vertinamų 1990-ųjų „Spin and Rolling Stone“ albumų.

Perklausyti: spotify

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: ska, punk, hardcore punk, reggae, dancehall, dub, folk, hip hop
Metai: 2016 (1996)
Šalis: Amerika 
Leidėjas: Universal

40.00€