cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

T-Killas ‎– Empowerment / LP

APIBŪDINIMAS T-Killas iš Aschaffenburg grįžta su nauju įrašu. Jie švenčia grupės dvidešimties metų jubiliejų su nauju albumu „Empowerment“! Muzikiniu požiūriu jie išlieka ištikimi sau ir toliau kuria savo skambesį iš subkultūrinių ir subkultūriškai susijusių stilių, tokių kaip ska, reggae, punk ir power pop, ir niekada nepameta iš akių socialiai kritinių to meto temų savo socialiai kritinėse to meto temose. .

Albumas, kurį sudaro dešimt dainų, buvo įrašytas legendinėje „Goldengrey Studio Frankfurt“. Ši studija puikiai tiko įrašyti penkių asmenų grupę iš pradžių gyvai, o vėliau pridėti antrą gitarą ir vokalo bei perkusijos dublius. Tokio tipo gamyba leido atsirasti natūraliam garsui. Parama muzikantui Assafui, su kuriuo 2019 m. su grupe „Skarate Kid“ susipažino bendrame ture po Izraelį. Šiuos įrašus miksavo ne kas kitas, o ska ir reggae prodiuserio legenda Victoras Rice'as iš San Paulo 

Norėdami suteikti skambesiui galutinį skambesi, miksą meistravo Dimi Conidas iš Frankfurto, kuris taip pat eina analoginiu keliu. Jis buvo įvaldytas ne dėl garsumo, o pagal dinamišką Victoro Rice'o miksą. Taigi įrašai sužavi šiltu garsu.

Panterą ant viršelio sukūrė menininkas Xilotrópico iš Čilės. Albumo maketą sukūrė Claas König, „Ring Of Fire Records“ savininkas.

Perklausyti: spotify

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: SKA, Reggae, Mod
Metai: 2023
Šalis: Vokietija
Leidėjas: Fire And Flames Music, Ring Of Fire Records, Bad Look Records
17.00€