cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

The Clash - Combat Rock + The People's Hall / 3xLP

APIBŪDINIMAS - 1982 m. „Clash“ albumo „Combat Rock“ 40-mečio leidimas bus išleistas gegužės 20 d.

Kolekcijoje, pavadintoje „Combat Rock / The People’s Hall“, yra originalus albumas ir 12 papildomų dainų, kurias surinko išlikę „Clash“ nariai. Žemiau galite pamatyti kūrinių sąrašą.

Po 17 pasirodymų Niujorko Bondo kazino 1981 m. „Clash“ grįžo į Angliją ir pradėjo repetuoti Liaudies salėje, esančiame Frestonijos rajone Londone. Jie pradėjo įrašyti dalis Combat Rock, kuris tuo metu buvo žinomas savo darbiniu pavadinimu Rat Patrol From Fort Bragg. Galiausiai grupė persikėlė į Niujorką ir tęsė įrašus „Electric Lady Studios“.


Papildomuose „The People's Hall“ kūriniuose yra reti ir negirdėti įrašai, padaryti po 1981 m. singlo „This Is Radio Clash“ iki „Combat Rock“ išleidimo 1982 m. gegužę. Albume yra keletas žinomiausių grupės dainų, tokių kaip „Should I“. Stay or Should I Go“ ir „Rock the Casbah“.

Būsimos dvigubos kompaktinių diskų ir trigubų vinilų kolekcijos akcentai yra nauja "Know Your Rights" versija, įrašyta „Rolling Stones Mobile Studio“ liaudies salėje, anksčiau neišleista instrumentinė „He Who Dares or Is Tyred“ versija ir dar neišleistas originalas. „The Escapades of Futura 2000“ mišinys.

„The Clash“ taip pat išleido porą bendradarbiavimo su „Ranging Roger“ iš „English Beat“. „Red Angel Dragnet“ ir „Rock the Casbah“ bus prieinami atskirame dviejų takelių EP, kuris bus išleistas kaip 7 riboto leidimo. Abi dainas galite išgirsti žemiau.

Perklausyti: youtube ir youtube

PAPILDOMA INFORMACIJA
Stilius: punk
Metai: 2022
Šalis: Anglija
Leidėjas: Sony music
47.00€